رستوران حوض خونه، رستورانی با سابقه ۴۰ ساله

رستوران‌های سنتی تهران به خاطر حفظ سنت‌ها و فرهنگ تهران قدیمی که ایجاد می‌کنند، همیشه طرفداران  خود را داشته‌اند. علاوه بر این یک غذای خوشمزه کاملا ایرانی را باید در یک رستوران سنتی میل کرد. رستوران سنتی حوض خونه جزو یکی از بهترین رستوران های سنتی تهران است که تمامی این موارد را به بهترین شکل ممکن شامل می شود

رستوران حوض خونه ضمن پایبندی به ارزش های خود نسبت به جلب رضایت میهمانان با ارائه عالیترین درجه خدمات بر آن است تا با ارتقاء مستمر کیفیت و بروزرسانی سطح دانش کارکنان،تجهیزات و خدمات خود،سالیان متمادی بهترین گزینه جهت ارائه خدمات  پذیرایی به نسل امروز و نسل آینده باشد.

۴۰ سال سابقه در یک رستوران سنتی ایرانی متمرکز شده و در نزدیکی پارک ساعی رستورانی را به وجود آورده که لحاظ غذایی و بالا ترین سطح کیفی را دارد. سرو غذاهای محلی ایرانی، استفاده از ظروف مسی که یادآور ایران قدیم است و البته موسیقی زنده سنتی،. منو رستوران حوض خونه شامل تنوع غذایی همراه با دمنوش های خوشمزه شبی خاطره ساز را برای شما فراهم می کند تا این رستوران سنتی خوب در تهران با استقبال بسیار خوبی مواجه شود.

موسیقی زنده سنتی رستوران حوض خونه یکی از بهترین‌ها در بین رستوران‌های تهران است. رستوران سنتی حوض خونه به رسم رستوران‌های سنتی تهران پس از غذا از شما با یک سرویس چای دبش به همراه دورچین پذیرایی خواهد کرد که حتما مورد توجه‌تان قرار خواهد گرفت.